Misyonumuz

Ana Sayfa / Misyonumuz

SENAMED içinde bulunduğu misyon ve gerçekleştirdiği montaj ve satış sonrası hizmet kalitesi ile sağlık sektöründe konusundaki diğer kuruluşlara örnek olmayı amaç edinmiştir.

SENAMED in vizyonu kaliteyi; yönetim ve çalışanlar tarafından ortaklaşa belirlenen ve tüm bireylerce benimsenen bir olgu olarak yaşam biçimi haline getirmektir.

SENAMED, sektörünün hassasiyetinin bilinci ile gerek hastaların, gerek doktor, hemşire ve hasta bakıcıların ürünleri rahat, emniyetli ve güvenilir bir şekilde kullanabilmeleri için kullandığı malzemelerin uluslar arası standart ve kalitede olmasına özen göstermekte, tedarikçilerini bu bilinç çerçevesinde seçerek ve değerlendirerek, personelinin yetkin ve eğitimli olmasını sağlayarak müşterilerin şimdiki ve gelecekteki gereksinimlerini karşılamayı hedeflemektedir.

SENAMED, hizmetini; çalışanları, müşterileri, tedarikçileri ile işbirliği yaparak hizmet süreci ve sonrasında çevrenin korunması, ürün kalitesinin devamının sağlanması, insan sağlığı ve işyeri güvenliği gereklerine uymayı kendisine çalışma ve yaşam tarzı olarak benimsemiştir.

SENAMED, bütün faaliyetlerinde, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak ve bu doğrultuda sistemli ve sürekli gelişmeye yönelik çalışmayı, hizmet kalitesinden ödün vermeyerek verimliliği arttırmayı, maliyetleri düşürerek ve zamanında teslim şartlarını sağlayarak müşteri tarafından daima tercih edilmeyi hedeflemiştir.

Amacımız müşteri memnuniyetini sağlamak ve öncelikli şartımız olan sürekli iyileştirme ve gelişme mantığı ile sektörde liderler arasında yer almaktır.

SENAMED KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, üst yönetiminin belirlediği politikalar ışığında kurulmuş olup, üst yönetimin tam desteğini görmektedir. Çalışanlarımız, bu sisteme uyulması ve sürekli geliştirilebilmesi yükümlülüğünde ve yetkisindedir