Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

Firmamız 2000’li yıllarda 3 kişilik taahhüt firması olarak faaliyete başlayıp ve şu anda 85 kişilik ekibiyle 3000m2 kapalı alanda Avrupa standartları kalitesinde üretim yapan ve bu ürünleri 25 ülkeye ihracat yapan kurumsal bir şirket haline gelmiştir.

Medikal gaz sistemleri imalatı yapan firmamız kazandığımız tecrübe ve deneyimlerle her gün üzerine katarak kalitesini ve ürün yelpazesini genişletmektedir. Senamed Medikal olarak yaptığımız işin hata kabul edilemeyecek ve insan hayatını etkileyecek kadar hassas bir iş olduğundan, büyük bir titizlikle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Senamed olarak üstün teknolojik cihazlar ve ekipmanlarla donatılmış fabrikamızda, mühendislerimiz, son derece iyi yetişmiş teknisyenlerimiz, montaj ve bakım elemanlarımız, büyük bir özveriyle çalışan mesai arkadaşlarımız ile birlikte medikal gaz tesisatı projelendirilmesi ve kapasite hesapları, montaj ve bakım gibi alanlarda hizmet vermekte olup, yeni tasarımlarla beraber en iyi kalitede ürün ve ürünler çıkarmanın gururunu taşımaktayız.

Medikal sektöründe çok az bulunan CE (Conformity of Europe) belgesini uluslararası geçerliliğe sahip KIWA firmasının denetlemesiyle hak eden Senamed Medikal, tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın   gururunu yaşamaktadır.

 

Senamed başladığı günden bugüne kadar sadece Türkiye de faaliyetlerini sınırlandırmamış ve yurt dışında da 20’ye aşkın ülkeye hizmet vererek, kalitesiyle kendini ispatlamış, uluslararası pazarda da talep gören ve yetkin global bir marka haline gelmiştir.

Faaliyet Alanlarımız;

- Medikal Gaz Sistemleri
- Projelendirme
- Mühendislik Hizmetleri
- Partikül Ölçümü, Validasyon, Mikrobiyolojik Ölçüm,
- Hemşire Çağrı Sistemi
- Yangın Alarm Sistemi