Bölgesel Kontrol Panosu ve Medikal Gaz Alarmı

Ana Sayfa / Bölgesel Kontrol Panosu ve Medikal Gaz Alarmı

Elektrostatik toz boyalı çelik malzemeden imal edilmiş ünite içerisine monte edilmiş küresel gaz vanası ilgili gaza ait basınç göstergesi sayesinde sistemdeki basınçları görsel olarak gösteren ve ihtiyaç durumunda küresel gaz vanaları sayesinde ilgili gazın kesilmesine olanak sağlayan sistemlerdir. Alanın fiziki koşullarına göre hastanelerin isteğine uygun olarak elektrostatik, paslanmaz çelik veya plastik enjeksiyonlardan imal edilir.

 

Standart Bölgesel Kontrol Panosu

Ahşap Desen Boyalı Bölgesel Konrol Panosu

Paslanmaz Çelik Kapak Bölgesel Kontrol Panosu

 

Teknik Özellikler

  • Bölgesel kontrol panelleri isteğe bağlı olarak 2-3-4 ve 5 gazlı sistemler şeklinde imal edilebilir. Ürünler dkp sacdan imal edilip üzeri elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.
  • Her bir ürün üzerinde acil durumda müdahale imkanı sağlayan acil erişim noktası bulunmaktadır.
  • Ürünler standart olarak sıva altı tip olarak tasarlanmış olup isteğe bağlı olarak sıva üstü model de üretilebilmektedir.
  • Bölgesel kontrol panellerinde gaz kapatma grubuna ek olarak vakum kapatma grubu da bulunmaktadır.
  • Bölgesel kontrol panellerinin gaz dağılımını izlemek ve takip etmek için dijital kutulu alarm ya da dijital ince alarmlar kullanılabilir. Her iki modelle de uygulama yapılabilir.
  • Ürün üzerinde kullanılan gaz ekipmanları projeye göre değişiklik göstermektedir. Sipariş esnasında istediğiniz gazları özellikle belirtiniz.

 

Cam Kapak Bölgesel Kontrol Panosu

Sahip olduğu raylı sistem sayesinde yukarı doğru açılarak menteşeli sistemin aksine, dar koridorlarda alan yaratmaktadır. Arkasına serigrafi yapılmış pürüzsüz cam bir arayüze sahip olduğu için temizliği kolaydır ve son derece hijyeniktir.

 

Medikal Gaz Alarm Paneli

Medikal gaz alarm panelleri medikal gaz santrallerindeki ya da tesisattaki ilgili gazların basınç durumu 24 saat gösteren ve bir problem durumunda görsel ve duyusal alarm veren sistemlerdir. İhtiyaca göre 2,3,4 ve 5 gazlı modelleri, montaj mahaline göre sıva üstü veya sıva altı modelleri mevcuttur.